Świątecznie w naszej szkole.

W naszej szkole świąteczny klimat udziela się wszystkim. Tradycyjnie odbyły się wigilijki klasowe, warszaty, dzieci odwiedził Święty Mikołąj, a na kiermaszu świątecznym można było zakupić dekoracje wykonane przez uczniów naszej szkoły,

Po raz trzeci już nasza szkoła wspiera akcję PACZKA DLA BOHATERA. W tym roku udało nam się zebrać piękną kwotę £82.51 i 21 groszy. Pieniążki zostały przelane na konto organizacji. Dziękujemy za ten piękny gest dzielenia się, który jest istotą tych wspaniałych i ciepłych świąt w samym środku zimy.

W tym roku oprócz tradycyjnej zbiórki pieniążków zaplanowaliśmy internetową aukcję wspaniałej, ręcznie wykonanej, szklanej bańki choinkowej, która przybyła do nas prosto z Ojczyzny, a ofiarowana została przez p.Michała Nalepkę. Z wielka radoscia informuje, ze ta bombka zostala wylicytowana za 40 funtow przez pana Marcina Frankowskiego. Dziekujemy za wielkie serce i wsparcie dla Stowarzyszenia PACZKA DLA BOHATERA.

Już po raz drugi nasz Święty Mikołaj ma wyjątkowych pomocników. Dziękujemy bardzo Państwu Frankowskim (Mini Delikatesy Kubuś w Harlow) za słodkie upominki dla uczniów naszej szkoły. Dziękujemy za ogromną radość dzieciaczków.

Z całego serca dziękujemy pani fotograf Ewie Świderskiej za piękną świąteczną sesję zdjęciową uczniów naszej szkoły. Dziękujemy również za zdjęcia z dnia pasowania pierwszoklasistów. Wszystkie one będą piękną pamiątką na długie lata, nie tylko dla rodziców, ale także rodzin w Polsce. Dziękujemy za poświęcony czas, cierpliwość i wsparcie finansowe £191.

Razem możemy więcej. Dziękujemy!