Idą pierwszaki, dawne maluchy. Teraz już są to same zuchy.

„Poloneza czas zacząć”
„Idą pierwszaki, dawne maluchy. Teraz już sa to same zuchy”.

Drodzy Rodzice, Kochani Pierwszoklasiści!

Spotkaliśmy się na uroczystym apelu z okazji ślubowania uczniów klas pierwszych. Serdecznie powitaliśmy Was, grono pedagogiczne, uczniów naszej szkoły,a przede wszystkim bohaterów – Naszych Kochanych Pierwszoklasistów. Uroczystość polonezem rozpoczeliście, zaprezentowaliście wiadomości i umiejętności,które dotychczas zdobyliście w szkole. Nie kryłyśmy wzruszenia, było pięknie. Mamy nadzieję, że wypełnianie przyrzeczeń przyniesie Wam wiele radości i satysfakcji.

Kochani Rodzice,dziękujemy, że tak sumiennie pracowaliście ze swoimi dziećmi. Dziękujemy za zaangażowanie, ogrom wsparcia, za przygotowanie tak wspaniałego przyjęcia w obu klasach. Dziękujemy za wszelką pomoc, za Wasza obecność.
Szczególne podziękowania za przepiękne torty. Pani Sylwii Zagórskiej za tort przygotowany dla klasy IA (https://www.facebook.com/flournjam) oraz pani Edycie Jaroszuk za tort dla klasy IB.

Dziękujemy pani Ewie Świderskiej za zdjęcia. Będą piękną pamiątką na długie lata, nie tylko dla rodziców, ale także rodzin w Polsce.

Podziękowania dla pani Eweliny Malinowskiej za pomoc i piękne dekoracje sali.

Dziękujemy wychowawcom i paniom asystentkom. Za cały trud włożony w przygotowania, serce okazane dzieciom i łzy wzruszenia podczas uroczystości.

Z całego serca gratulujemy naszym wspaniałym, mądrym i kochanym Pierwszakom.
Dziękujemy Wam za to, że Jesteście Radością tej Szkoły.
Anna Szczeblewska z ramienia Dyrekcji Szkoły