Szkoła współfinansowana przez „Stowarzyszenie Wspólnota Polska”  ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016 i 2017 r.

Drodzy Rodzice!

Z wielką radością pragnę poinformować, że nasza szkoła po raz kolejny otrzymała wsparcie finansowe od  Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2017 r.

W  roku szkolnym 2017/18 otrzymaliśmy wsparcie finansowe w wysokości 2326.55 funtów, przyznano także nagrody dla nauczycieli naszej szkoły o łącznej kwocie 880 funtów, tym samym każdy nauczyciel otrzyma 80 funtów nagrody.

mgr I.Schulz-Nalepka

Drodzy Rodzice!

Z wielką radością pragnę poinformować, że nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe od  Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016 r.

W  roku szkolnym 2016/2017 otrzymaliśmy wsparcie finansowe w wysokości 3750 funtów,  a także każdy nauczyciel naszej szkoły otrzymał nagrodę w wysokości 120 funtów. Jeszcze raz dziękujemy Stowarzyszeniu „Wspólnota Polska” za pokrycie części kosztów wynajmu sal lekcyjnych oraz nagrody dla naszych pedagogów. To ogromna pomoc i wyróżnienie. Dzięki temu będziemy mogli zrealizować jeszcze więcej wspaniałych projektów dla dzieci.

mgr I.Schulz-Nalepka