Szkoła współfinansowana przez „Stowarzyszenie Wspólnota Polska”  ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016 i 2017 r.

Drodzy Rodzice!

Z wielką radością pragnę poinformować, że nasza szkoła po raz kolejny otrzymała wsparcie finansowe od  Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2017 r.

W  roku szkolnym 2017/18 otrzymaliśmy wsparcie finansowe w wysokości 2326.55 funtów, przyznano także nagrody dla nauczycieli naszej szkoły o łącznej kwocie 880 funtów, tym samym każdy nauczyciel otrzyma 80 funtów nagrody.

Jeszcze raz dziękujemy Stowarzyszeniu „Wspólnota Polska” za pokrycie części kosztów wynajmu sal lekcyjnych oraz nagrody dla naszych pedagogów. To ogromna pomoc i wyróżnienie. Dzięki temu będziemy mogli zrealizować jeszcze więcej wspaniałych projektów dla dzieci.

mgr I.Schulz-Nalepka
Dyrektor szkoły

 

 

Drodzy Rodzice!

Z wielką radością pragnę poinformować, że nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe od  Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016 r.

W  roku szkolnym 2016/2017 otrzymaliśmy wsparcie finansowe w wysokości 3750 funtów,  a także każdy nauczyciel naszej szkoły otrzymał nagrodę w wysokości 120 funtów. Jeszcze raz dziękujemy Stowarzyszeniu „Wspólnota Polska” za pokrycie części kosztów wynajmu sal lekcyjnych oraz nagrody dla naszych pedagogów. To ogromna pomoc i wyróżnienie. Dzięki temu będziemy mogli zrealizować jeszcze więcej wspaniałych projektów dla dzieci.

mgr I.Schulz-Nalepka
Dyrektor szkoły