Zabawa Andrzejkowa

Drodzy Przyjaciele!

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność Państwa gościć na Zabawie Andrzejkowej organizowanej na rzecz Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im.JT w Harlow. Wszystko to dzięki ogromnej ofiarności i zaangażowaniu przyjaciół naszej szkoły.

Dziękujemy sponsorom szkoły: J.J Ciężak (Solutions24), W.M. Frankowscy (Mini delikatesy KUBUŚ), N.P.Smagło (NSFinance Polskie Biuro Księgowe) za życzliwość, wparcie i pomoc, bez którego zabawa nie odbyłaby się z takim rozmachem.

Dziękujemy DJ Maxowi za świetną zabawę przy polskiej muzyce, Polskiej Restauracji Folk House Zakopane na Turnpike Lane w Londynie za pyszny bigos. Uczniom Klasy IA oraz Dilly Dilly za dary serca na licytacje. Ani Szczeblewskiej, Sebastianowi Dzierżawa, Michałowi Nalepce i Izabeli Łęckiej za przemiłe towarzystwo i pomoc w organizacji.

Dziękujemy wszystkim Gościom za wspaniałą zabawę i niesamowitą atmosferę. Za pomoc po imprezie także. Jesteście wyjątkowi!

I na koniec składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności wszystkim Andrzejom i Katarzynom oraz naszej solenizantce p. Wioli Frankowskiej w dniu urodzin.

Pozyskane fundusze £701.69 przekazane zostały na działalność Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im.J.Tuwima w Harlow. Dziękujemy z całego serca.

Było po polsku! Polska muzyka, polskie przysmaki, polska gościnność.Zapraszamy serdecznie na kolejną zabawę!

Rada Szkoły